Na czym polega skuteczność mojej pracy?

W funkcjonowaniu organizacji najważniejszy jest system złożony z procedur i narzędzi zrozumiałych przez wszystkich pracowników. Tylko w taki sposób można zbudować mechanizm działający jak w szwajcarskim zegarku.

Aby to osiągnąć, szukam jednostki – stałej wartości, wokół której buduję ten mechanizm. W usługach ochrony jest to roboczogodzina, w usługach sprzątania to m2, a w logistyce: jeden transport. Taka stała, to początek budowania systemów, na których będzie się opierać funkcjonowanie firmy i realizacja jej celów.

lat sprzedaży usług

lat inwestycji w rozwój osobisty

większa sprzedaż w 10 lat

lat średni czas kontraktu

Procedura współpracy

Informacja

przedstawiasz informacje o firmie i problemy, z jakimi się borykasz

I Spotkanie

podczas rozmowy zweryfikuję i rozpoznam problem

Rozwiązanie

mając komplet danych, przygotuję wstępne rozwiązanie

II Spotkanie

weryfikuję czy zdiagnozowany problem był rzeczywisty

Przygotowanie oferty

otrzymasz zakres współpracy i propozycję cenową

Negocjacje

wspólnie wypracujemy jasne zasady współpracy

Umowa

jeżeli założenia naszej współpracy są uzgodnione, finalizujemy umowę.

Kim jest
Wojciech?

Od 25 lat sprzedaję usługi na rynku ochrony mienia. Pomagam firmom rosnąć, dzięki strategiom opartym na moich autorskich systemach, wdrażanych we wszystkich obszarach firm, które potrzebują zmian: od działów produkcyjnych, przez administrację, po sprzedaż. Moje spojrzenie z góry i umiejętność “łączenia“ niewidzialnych zależności pozwala na konstruowanie indywidualnych rozwiązań biznesowych, które pomagają osiągnąć założone cele.

Strona używa plików cookies w celu dostosowania serwisu do potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych. Korzystanie z tej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zmienić ustawienia przeglądarki. Szczegóły polityki cookie